| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244898 |
| Lengte | 105.00mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 34.00mm |
| Positie | Intake |
| Vorm | Flat |
| Diameter steel | 6.96mm |
| Behandeling | Black Nitrided |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |