| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245047 |
| Lengte | 118.37mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 25.20mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.92mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 139,00mm |
| Gewicht verpakking | 402.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |