| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244441 |
| Lengte | 108.65mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 30.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.45mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 138,00mm |
| Gewicht verpakking | 452.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |