| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245202 |
| Lengte | 94.80mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 30.90mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.94mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 248,00mm |
| Gewicht verpakking | 938.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |