| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244676 |
| Lengte | 104.70mm |
| Type materiaal | Inconel / Sodium Filled |
| Buitendiameter | 30.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.46mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 141,00mm |
| Gewicht verpakking | 432.00g |
| Verpakking Breedte | 150,00mm |