| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245580 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 42.00mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Buitendiameter | 10.045mm |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 111,00mm |
| Gewicht verpakking | 260.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |
| Diameter steel | 5.00mm |