| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 6.00mm |
| Type materiaal | Manganese Bronze |
| Positie | Intake |
| GTIN | 01037721244381 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Lengte | 40.00mm |
| Buitendiameter | 10.03mm |
| Diameter steel | 6.00 mm |
| Hoogte verpakking | 16,00mm |
| Lengte verpakking | 105,00mm |
| Gewicht verpakking | 134.00g |
| Verpakking Breedte | 102,00mm |