| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 26.60mm |
| Type materiaal | Nickel Aluminum Bronze (Ampco 45) |
| Buitendiameter | 33.60mm |
| Dikte | 8.10mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 10,00mm |
| Lengte verpakking | 80,00mm |
| Gewicht verpakking | 20.00g |
| Verpakking Breedte | 45,00mm |