| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 27.00mm |
| Type materiaal | Nickel Aluminum Bronze (Ampco 45) |
| Buitendiameter | 33.60mm |
| Dikte | 5.50mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 7,00mm |
| Lengte verpakking | 60,00mm |
| Gewicht verpakking | 12.00g |
| Verpakking Breedte | 45,00mm |