| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Volume koepel | -4cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8150XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |