| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Volume koepel | -1cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R99.5-SWF20068-0 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |