| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.07mm |
| Compressie Hoogte | 33.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -4.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8600XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |