| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 2.0L 11.3:1 / 2.3L 12.5:1 |
| Volume koepel | 0.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8850XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |