| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Grote boring | 51.003mm |
| Groot-eind breedte | 22mm |
| Bout | ARP2000 |
| GTIN | 01037721245509 |
| Lengte | 121.50mm |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Small-End Breedte | 22mm |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |