| Gewicht | 0.466 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.600in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4 @ 70cc |
| Verplaatsing | 306ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.912in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4030-2 |
| Lengte stang | 5.090in |
| Beroerte | 3.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247230 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |