| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.300in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.9 @ 70cc |
| Verplaatsing | 408ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4030-2 |
| Lengte stang | 6.200in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247513 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |