| Gewicht | 0.349 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.572in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7 @ 54cc |
| Verplaatsing | 284ci |
| Volume koepel | -17.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG3208-3571-0 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.543in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564248060 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |