| Gewicht | 0.411 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.000in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.125in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.7 @ 70cc |
| Verplaatsing | 377ci |
| Volume koepel | 7.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564246165 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |