| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Zuigerpen Diameter | 1.094in |
| Boring - Werkelijk | 4.350in |
| Compressie Hoogte | 2.062in |
| Volume koepel | -6.00cc |
| Aanbevolen ringset | JE-S100S8-4350-5 |
| Cilinderkop | 440 Wedge |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244154 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |