| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Crush Hoogte | 16.80mm |
| Lengte | 31.75mm |
| Binnendiameter | 21.50mm |
| Buitendiameter | 28.50mm |
| Druk op zitting | 90.00lbf |
| Veerconstante | 48.00N/mm |
| Type veer | Double Spring Kit Comes With Spring Cap (SC92) For Original Collets, Seats (SS73) |
| Merk | Piper Cams |