
€943.81
| Gewicht | 0.356 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 37.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 1.00-mm |
| Volume koepel | -13.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8400XX |
| Merk | Wiseco |