
€943.81
| Weight | 0.356 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 84.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Compression Height | 37.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 1.00-mm |
| Dome Volume | -13.0cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | 8400XX |
| Brand | Wiseco |