| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529763 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.910in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.750in |
| Geïnstalleerde belasting | 125lb |
| Maximaal binden | 1.180in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 315in |
| Buitendiameter Buiten | 1.355in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 380lb/in |
| pa_type | Single |
| Merk | PAC |