| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529749 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.891in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.700in |
| Geïnstalleerde belasting | 87lb |
| Maximaal binden | 1.150in |
| Max. lift | 0.430in |
| Open Hoogte | 1.270in |
| Open Lading | 212in |
| Buitendiameter Buiten | 1.245in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 290lb/in |
| pa_type | Single |
| Merk | PAC |