
€366.34
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.650 / 0.906in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 140lb |
| Maximaal binden | 1.215in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 405in |
| Buitendiameter Buiten | 1.034 / 1.290in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 408lb/in |
| pa_type | Round Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564535047 |