
€469.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.694in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.950in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 155lb |
| Maximaal binden | 1.000in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.150in |
| Open Lading | 410in |
| Buitendiameter Buiten | 1.304in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 392lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531445 |