
€469.20
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.665in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.925in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 156lb |
| Maximaal binden | 1.080in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.150in |
| Open Lading | 495in |
| Buitendiameter Buiten | 1.310in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 520lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531780 |