| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530158 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.731 / 0.990in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.950in |
| Geïnstalleerde belasting | 175lb |
| Maximaal binden | 1.220in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 440in |
| Buitendiameter Buiten | 1.186 / 1.445in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 408lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |