| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.655 / 0.860in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 92lb |
| Maximaal binden | 1.181in |
| Max. lift | 0.500in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 285in |
| Buitendiameter Buiten | 1.077 / 1.282in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 386lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531926 |
| Afbeelding Info | These images are actual |