| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529886 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.650 / 1.000in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 160lb |
| Maximaal binden | 1.210in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 400in |
| Buitendiameter Buiten | 1.095 / 1.445in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 370lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |