
€268.89
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.650 / 0.885in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 135lb |
| Maximaal binden | 1.100in |
| Max. lift | 0.625in |
| Open Hoogte | 1.175in |
| Open Lading | 348in |
| Buitendiameter Buiten | 1.072 / 1.307in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 340lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531605 |