| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564531117 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.694in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.950in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 150lb |
| Maximaal binden | 1.010in |
| Max. lift | 0.625in |
| Open Hoogte | 1.125in |
| Open Lading | 400in |
| Buitendiameter Buiten | 1.290in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 370lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |