
€263.48
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.694in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.950in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.800in |
| Geïnstalleerde belasting | 160lb |
| Maximaal binden | 1.020in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.125in |
| Open Lading | 425in |
| Buitendiameter Buiten | 1.304in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 392lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532558 |