| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529787 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.636 / 0.698in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.640in |
| Geïnstalleerde belasting | 100lb |
| Maximaal binden | 1.040in |
| Max. lift | 0.600in |
| Open Hoogte | 1.080in |
| Open Lading | 265in |
| Buitendiameter Buiten | 0.999 / 1.061in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 275lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |