
€18.17
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564531087 |
| Binnendiameter Binnen | 0.754in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.140in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 145lb |
| Maximaal binden | 1.130in |
| Max. lift | 0.650in |
| Open Hoogte | 1.250in |
| Open Lading | 465in |
| Buitendiameter Buiten | 1.540in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 492lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |