
€716.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.710in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.050in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.250in |
| Geïnstalleerde belasting | 400lb |
| Maximaal binden | 1.192in |
| Max. lift | 0.950in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 1320in |
| Buitendiameter Buiten | 1.522in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 968lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564535115 |