| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530295 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.574in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.810in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.700in |
| Geïnstalleerde belasting | 150lb |
| Maximaal binden | 0.850in |
| Max. lift | 0.600in |
| Open Hoogte | 1.000in |
| Open Lading | 430in |
| Buitendiameter Buiten | 1.106in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 400lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |