
€722.64
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.635in |
| Binnendiameter Midden | 0.871in |
| Binnendiameter Buiten | 1.195in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.200in |
| Geïnstalleerde belasting | 450lb |
| Maximaal binden | 1.100in |
| Max. lift | 1.000in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 1200in |
| Buitendiameter Buiten | 1.659in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 750lb/in |
| pa_type | Triple |
| Merk | PAC |