
€747.10
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.699in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.995in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 150lb |
| Maximaal binden | 1.100in |
| Max. lift | 0.850in |
| Open Hoogte | 1.150in |
| Open Lading | 645in |
| Buitendiameter Buiten | 1.409in |
| Serie | NITRIDE |
| Veerconstante | 582lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564532480 |