| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530813 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.713in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.025in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 250lb |
| Maximaal binden | 1.103in |
| Max. lift | 0.850in |
| Open Hoogte | 1.150in |
| Open Lading | 850in |
| Buitendiameter Buiten | 1.449in |
| Serie | PREMIUM |
| Veerconstante | 706lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |