
€471.00
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.770in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.860in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.750in |
| Geïnstalleerde belasting | 150lb |
| Maximaal binden | 1.115in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 1.200in |
| Open Lading | 460in |
| Buitendiameter Buiten | 1.260in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 540lb/in |
| pa_type | Single w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531407 |