| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530097 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | 0.812in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.136in |
| Geïnstalleerde hoogte | 2.000in |
| Geïnstalleerde belasting | 240lb |
| Maximaal binden | 1.200in |
| Max. lift | 0.750in |
| Open Hoogte | 1.300in |
| Open Lading | 608in |
| Buitendiameter Buiten | 1.550in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 526lb/in |
| pa_type | Dual |
| Merk | PAC |