
€496.27
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | 0.757in |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 1.131in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.900in |
| Geïnstalleerde belasting | 175lb |
| Maximaal binden | 1.180in |
| Max. lift | 0.700in |
| Open Hoogte | 1.275in |
| Open Lading | 442in |
| Buitendiameter Buiten | 1.545in |
| Serie | STD |
| Veerconstante | 428lb/in |
| pa_type | Dual w/Damper |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531957 |