
€268.89
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.636 / 0.720in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.575in |
| Geïnstalleerde belasting | 120lb |
| Maximaal binden | 0.952in |
| Max. lift | 0.550in |
| Open Hoogte | 1.025in |
| Open Lading | 280in |
| Buitendiameter Buiten | 0.999 / 1.083in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 291lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |
| GTIN | 00193564531735 |