| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564530011 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.525 / 0.698in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.575in |
| Geïnstalleerde belasting | 92lb |
| Maximaal binden | 0.941in |
| Max. lift | 0.575in |
| Open Hoogte | 1.050in |
| Open Lading | 218in |
| Buitendiameter Buiten | 0.848 / 1.021in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 240lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |