
€23.81
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 00193564529916 |
| Binnendiameter Binnen | NAin |
| Binnendiameter Midden | NAin |
| Binnendiameter Buiten | 0.580 / 0.742in |
| Geïnstalleerde hoogte | 1.470in |
| Geïnstalleerde belasting | 100lb |
| Maximaal binden | 0.900in |
| Max. lift | 0.500in |
| Open Hoogte | 0.970in |
| Open Lading | 262in |
| Buitendiameter Buiten | 0.943 / 1.105in |
| Serie | X SERIES |
| Veerconstante | 324lb/in |
| pa_type | Ovate Wire Beehive |
| Merk | PAC |