| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 38.00mm |
| Lengte | 106.05mm |
| Breedte marge | 1.27mm |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 2.54mm |
| Diameter steel | 5.47mm |
| Lengte uiteinde | 106.05mm |
| Bovenkant hoofd | Flat Face |
| Ondershoek/radius | 10? x 1/4 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298117690 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1360.77g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |