| Gewicht | 0.54 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.008in |
| Lengte | 5.700in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Staaf Tijdschrift | 1.889in |
| Kleine boring | 0.867/0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298011585 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |