
€39.60
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 2.200in |
| Lengte | 5.010in |
| Breedte marge | 0.050in |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 0.080in |
| Diameter steel | 0.311in |
| Lengte uiteinde | 0.290in |
| Bovenkant hoofd | 5? Dish |
| Ondershoek/radius | 10? x 3/8in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298074153 |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 177,80mm |
| Gewicht verpakking | 113.40g |
| Verpakking Breedte | 63,50mm |