| Gewicht | 0.387 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.73mm |
| Volume koepel | -30cc |
| GTIN | 00807298115580 |
| Lengte stang | 164.49mm |
| Beroerte | 102.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |